5 Powodów, dla których powinieneś posiadać ochronę w spółdzielni mieszkaniowej / apartamentowcu

2023-09-06 Agat

Zabezpiecz swój budynek i zwiększ swoje bezpieczeństwo

Często nie doceniamy znaczenia zabezpieczenia naszych budynków mieszkalnych. Przyczyną tego złudzenia mogą być takie myśli jak „jest bezpiecznie”, „przestępstwo nie zdarzy się tutaj”, „nie spotka to nas”, „nie jesteśmy na odludziu” itp. Wybór usług ochrony jest dzisiaj jak ubezpieczenie. Dopóki wszystko jest w porządku, wartość usługi jest zazwyczaj trudna do uzasadnienia.

Oto pięć powodów, które przekonają cię do zatrudnienia ochroniarza dla swojego budynku mieszkalnego już teraz:

  1. Aby chronić mieszkańców przed zewnętrznymi zagrożeniami: Przestępstwa stały się nieodłączną częścią społeczeństwa. Nikt nie może całkowicie ich uniknąć, ale można tylko zwiększyć ochronę przed nimi.
  2. Dla poczucia bezpieczeństwa: Spokój ducha jest cenny i nie można go kupić, można go tylko stworzyć. Posiadanie ochrony dla twojego budynku może w znacznym stopniu wywołać uczucie bycia chronionym.
  3. Aby stworzyć bezpieczne środowisko: Przestępstwa zwykle mają miejsce w najbardziej odosobnionych miejscach, ale niekoniecznie zawsze. Informacja o ochronie może zniechęcać przestępców do eksploracji takich budynków czy obszarów
  4. Aby chronić mieszkańców przed wewnętrznymi nieszczęściami: Przestępstwa nie muszą odnosić się tylko do zewnętrznych budynków. Przestępcy nie mają metki. Przemoc domowa jest jednym z najczęstszych, a jednocześnie najbardziej zaniedbywanych typów przestępstw, ponieważ oskarżony czuje, że ma pełne prawo do działania na swoim terenie. Umieszczenie ochroniarza w budynku mieszkalnym może stworzyć poczucie czujności, a takie przestępstwa mogą być w dużym stopniu ograniczone i zgłaszane. Są one niezawodną siłą, jeśli chodzi o sytuacje awaryjne związane z pożarem, ewakuacją budynku, klęskami żywiołowymi itp. w twoich budynkach mieszkalnych.
  5. Monitoring oraz zeznania ochroniarzy: coraz częściej ochroniarze powoływani są na świadków w wielu sprawach. Materiały zabezpieczone dzięki nagraniom są także skutecznym dowodem w różnych sprawach sądowych. Współpracujemy z policja, dlatego wiemy jak możemy pomóc.

Ochroniarze z Agat Group oferują najcenniejsze, najbardziej niezawodne i elastyczne usługi. Zespół Agat Group obejmuje profesjonalnych, wykwalifikowanych i solidnych pracowników do wykonywania zadań.

Możesz być pewny, że Agat Group zatroszczy się o wszystkie twoje potrzeby związane z bezpieczeństwem, wystarczy tylko jeden telefon. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.