Ochrona mienia

Skuteczna ochrona mienia

Gwarantujemy czujność, którą zapewniają doświadczeni, licencjonowani pracownicy. Skutecznie chronimy każde mienie wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia, jak i skuteczne metody ochrony.
Bezpieczeństwo zapewniamy przez całą dobę. Od lat z sukcesami chronimy budynki, hale i biura. Stoimy na straży własności naszych Klientów. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, regularnie uczestniczą w szkoleniach umożliwiających świadczenie wysokiej jakości usług ochroniarskich.
Jeżeli szukasz firmy, która zapewni kompleksową ochronę mienia, jesteś w odpowiednim miejscu. Trzymamy wysoki poziom usług ochroniarskich. Możesz nam zaufać. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej własności, w sposób skuteczny i niezawodny.

Ochrona budowy

Kontrolujemy osoby wchodzące i wychodzące z placu budowy, sprawdzamy jakie samochody wjeżdżają i wyjeżdżają z chronionego terenu. Dzięki realizacji pieszych patroli, możemy odstraszyć potencjalnych złodziei i wandali.
Przeciwdziałamy zdarzeniom, które mogłyby spowodować straty finansowe dla Twojego przedsiębiorstwa. Nasz system ochrony jest bardzo skuteczny. Zatrudniamy wyłącznie ochroniarzy z odpowiednimi licencjami.
Ochrona budowy polega na fizycznym pilnowaniu mienia przez wyszkolonego pracownika. Zapobiegamy kradzieżom, aktom wandalizmu, nie wpuszczamy na teren budowy nieupoważnionych do tego osób.
Chronimy najlepiej jak potrafimy tereny budowy. Warto skorzystać z naszych usług ochroniarskich. Twoja budowa jest z nami bezpieczna.

Ochrona osiedli

Jak świadczymy usługi? Wyszkolony pracownik w wyznaczonych godzinach jest obecny na portierni osiedla. Kontroluje, kto porusza się po terenie, jakie samochody wjeżdżają oraz wyjeżdżają. Niezbędnym aspektem świadczenia usług ochroniarskich są piesze patrole, które umożliwiają odstraszenie złodziei oraz wandali.
Właściwie skoordynowane działania umożliwiają zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa na każdym osiedlu. Ochrona osiedla realizowana przez nasz personel pozwala uniknąć wielu zagrożeń, ma wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa.
Nasz system ochrony działa niezawodnie, jest skuteczny. Pracownicy, których zatrudniamy regularnie uczestniczą w szkoleniach, co podnosi jakość świadczonych przez nas usług.