Sprzątanie firm i biur

Sprzątanie firm i biur

Czyste i zadbane biuro świadczy dobrze o właścicielu, który w oczach Klienta jest profesjonalnym zarządcą prezentującym się z jak najlepszej strony. Zadbana przestrzeń biura wpływa także na komfort pracowników i jakość realizowanych przez nich zadań. Znacznie łatwiej można skupić się w uporządkowanym pomieszczeniu, dlatego profesjonalne sprzątanie biur jest niezbędne w każdej firmie.

Usługi sprzątające dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, zapewniamy szybkie, precyzyjne i profesjonalne sprzątanie firm.

Specjalizujemy się w sprzątaniu powierzchni biurowych, dysponujemy najlepszym sprzętem oraz wysokiej jakości środkami chemicznymi od renomowanych dostawców. Działamy solidnie, proponujemy optymalne rozwiązania przyjazne dla Klienta, jak i środowiska naturalnego. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładnie wiedzą, jak powinno przebiegać profesjonalne sprzątanie.

Serwis sprzątający AGAT GROUP

Sprzątanie biur warto powierzyć profesjonalistom, a do tego grona zdecydowanie się zaliczamy. Nasz zespół składa się z fachowców umiejętnie zarządzających sprzętem oraz wykorzystujących najlepsze środki czystości. Każdy z naszych pracowników przeszedł szkolenia, dzięki którym dokładnie wie, jakie preparaty nadają się do czyszczenia konkretnych powierzchni. Bez zniszczeń zadbamy o czystość biur.

Nasz serwis sprzątający realizuje usługi według wcześniej ustalonego harmonogramu, dlatego każdy kąt biura jest zadbany, nie są pomijane żadne strategiczne miejsca. Dostosujemy rodzaj sprzątania do typu powierzchni, jaka znajduje się w danym obiekcie. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom obiekty są zadbane, perfekcyjnie zarządzane, a przyjemność z przebywania w nich jest najwyższa.

Co obejmuje sprzątanie biur?

  • Odkurzanie
  • Wymiana worków i wyrzucanie śmieci z koszy
  • Wycieranie biurek
  • Wycieranie parapetów
  • Mycie lamp
  • Mycie okien i innych powierzchni szklanych
  • Sprzątanie toalet
  • Sprzątanie kuchni

Jest to przykładowy zakres usług sprzątających realizowanych przez Agat GROUP w biurach oraz firmach. Harmonogram prac przygotowujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb każdego Klienta, dlatego można dodać lub odjąć punkty od powyższego spisu.

Naszą działalność wyróżnia elastyczność, dlatego możesz polegać na naszym profesjonalizmie. Zapewniamy

Jest to przykładowy zakres usług sprzątających realizowanych przez Agat GROUP w biurach oraz firmach. Harmonogram prac przygotowujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb każdego Klienta, dlatego można dodać lub odjąć punkty od powyższego spisu.

Naszą działalność wyróżnia elastyczność, dlatego możesz polegać na naszym profesjonalizmie. Zapewniamy profesjonalne sprzątanie.

Sprzątanie biur – cennik usług Agat GROUP

Na ostateczną cenę usług sprzątających realizowanych przez naszą załogę wpływ ma przede wszystkim zakres usług oraz częstotliwość realizacji. Ostateczną kwotę ustalamy po indywidualnej konsultacji z Klientem, poznając jego oczekiwania. Umożliwia nam to zaproponowanie wyceny adekwatnej do potrzeb.

Uczciwe podejście jest znakiem rozpoznawczym Agat GROUP. Wierzymy, że budując zaufanie zapewniamy sobie współpracę na lata z zadowolonymi Klientami.